Deweloper Peira

Planując inwestycje koncentrujemy się na perspektywie długoterminowej. Wprowadzamy innowacje, ulepszamy rozwiązania, stosujemy  metodologie i materiały zapewniające zadowolenie klientów.

Dbamy aby nasze budynki były dopasowane do struktury osiedli, zachowując jednocześnie swój styl i indywidualizm. Oddana do użytku Srebrzyńska Park otrzymała wyróżnienie w kategorii Najlepsza Inwestycja w Łodzi.

Niezależnie od tego jak duży jest projekt, mamy doświadczenie, stabilność finansową, ludzi i wiedzę, aby zastosować najbardziej optymalne rozwiązania, tak aby efekt końcowy spełnił wymagania naszych klientów, zapewniając im komfort w przystępnej cenie.
Ponad 12 000 m² sprzedanych mieszkań
Stabilna grupa kapitałowa
Profesjonalny, doświadczony zespół

Kupimy grunty

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w segmencie deweloperskim, zainteresowani jesteśmy zakupem gruntów inwestycyjnych na terenie Łodzi i okolic.
Poszukujemy głównie gruntów z przeznaczeniem: 
  • pod zabudowę wielorodzinną - bloki niskie i wysokie
  • pod zabudowę jednorodzinną, w tym szeregową i bliźniaczą.
Prześledzimy również propozycje terenów komercyjnych
- pod działalność usługowo-handlową – w całej Polsce.

Oferujących grunty prosimy o kontakt:

Zarząd

Witold Dudaczyk

Prezes zarządu

Sławomir Jarecki

Wiceprezes zarządu

Dział sprzedaży

Magdalena Wygoda

Kierownik biura sprzedaży

507 873 756 m.wygoda@peira.pl

Monika Foremniak

Specjalista ds. sprzedaży

785 057 439 m.foremniak@peira.pl

Dział finansowy

Michał Zygmunt

Kierownik działu finansowego

42 677 07 05 m.zygmunt@peira.pl

Katarzyna Janusz

Młodszy specjalista ds. finansowo-analitycznych

k.janusz@peira.pl

Dział inŻynierski

Rafał Soja

Kierownik projektu

r.soja@peira.pl

Karol Dutkiewicz

Kierownik budowy

dutkiewiczkarol@gmail.com

Mariusz Zagórski

Kierownik budowy

mariusz.zagorski@onet.eu

Małgorzata Skusiewicz

Inżynier budowy

m.skusiewicz@gmail.com

Łukasz Arkuszyński

Inżynier budowy

l.arkuszynski@peira.pl

Robert Goluch

Inżynier budowy

r.goluch@peira.pl

Dział posprzedażowy

Sylwia Nowakowska

Dyrektor ds. reklamacji

reklamacja@srebrzynskapark.pl reklamacja@helinskiego.pl
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.