Solidne i pewne inwestycje

Bogata oferta mieszkań oraz apartamentów. Świeże rozwiązania, nowoczesna architektura i unikatowa forma finansowania.

Srebrzyńska Park III

Apartamentowiec bezpośrednio graniczący z łódzkim Parkiem Zdrowie. Niezwykłe położenie inwestycji sprawia, że pomimo miejskiej zabudowy znajdziesz tutaj pożądany spokój, czyste powietrze oraz świeżą zieleń.

Oliwkowe metry kwadratowe

Oliwkowe to położona na osiedlu Zarzew nowoczesna, odsunięta od ulicy inwestycja z cichobieżną windą, podziemnym parkingiem, przestronnymi komórkami i miejscem do grillowania.

Osiedle Oskar

Osiedle Oskar to 2 budynki, 91 mieszkań od 2 do 4 pokoi na ogrodzonym terenie z własnym lasem

Deweloper Peira

Solidne fundamenty

Specjalizujemy się w nowoczesnym budownictwie komfortowych nieruchomości mieszkaniowych. Nasze doświadczenie oparte jest o zrealizowane z sukcesem duże inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. 

Fakt, że współpracujemy tylko ze sprawdzonymi specjalistami i wykorzystujemy materiały o wysokiej jakości, zapewnia najwyższy standard realizowanych projektów. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań, dbałość o bezpieczeństwo i o każdy szczegół wykonania projektu każdorazowo gwarantują nam sukces.

Wizja i rozwój

Działamy z rozmachem, w pełni rozumiejąc wyzwania jakie stoją przed branżą deweloperską. Z zadowoleniem obserwujemy jak zbudowane przez nas obiekty  tętnią życiem.

Naszym priorytetem jest dalszy, dynamiczny rozwój. Każdą inwestycje planujemy w oparciu analizy i przemyślane działania, koncentrując się na funkcjonalnym budownictwie odpowiadającym potrzebom polskich rodzin. Projektujemy zawsze z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców. Zapewniamy wysoki komfort w przystępnej cenie.

Osiedle Oskar

Nowa Inwestycja - Zaczynamy sprzedaż - Szeroki wybór mieszkań

Zobacz stronę inwestycji

Srebrzyńska Park III

To zlokalizowany przy Parku Zdrowie, siedmiokondygnacyjny budynek, w którym mieści się 60 apartamentów o niepowtarzalnym designie i wysokim standardzie wykończenia.

Zobacz stronę inwestycji

Oliwkowe

Oliwkowe to położona na osiedlu Zarzew nowoczesna, odsunięta od ulicy inwestycja z cichobieżną windą, podziemnym parkingiem, przestronnymi komórkami i miejscem do grillowania.

Inwestycja sprzedana

Helińskiego Park

Helińskiego Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w rewelacyjnej lokalizacji. Położony w sercu kameralnego, jednego z najładniejszych w Łodzi, osiedla Radogoszcz, oddalony od ścisłego centrum o 15 minut jazdy.

Inwestycja sprzedana

Srebrzyńska Park I

Srebrzyńska Park I to sprzedany i oddany do użytkowania, pierwszy etap osiedla trzech apartamentowców, bezpośrednio graniczących z łódzkim Parkiem Zdrowie. Obecnie realizujemy sprzedaż etapu III z terminem zakończenia na I kwartał 2021r.

Inwestycja sprzedana
Poprzednia inwestycja
Następna inwestycja

Formularz kontaktowy

Wybierz inwestycje*
Informujemy, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PEIRA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul.Matejki 9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do nich, ich sprostowania oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegóły pod adresem www.peira.pl/rodo.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.