PRZEWIŃ W DÓŁ

Lokalizacja

InPark
ŁÓDŹ, Bałuty - Doły, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza

InPark

Inwestycja InPark to 3 budynki, położone w centrum osiedla Doły, tuż przy Parku Szarych Szeregów. W cztero- i pięcio- piętrowych blokach, znajdować się będzie 177 mieszkań o pow. od 27 do ponad 100 m2, miejsca postojowe i pomieszczenia gospodarcze.

Dodatkowo w budynku A, na parterze przewidziane są 4 lokale usługowe, o dowolnej formie wykorzystania – od lokali gastronomicznych, przez sklepy czy placówki medyczne.
Teren wokół inwestycji zagospodarowany zostanie zielenią, placem zabaw i ławeczkami, z miejscem wypoczynku dla mieszkańców.

Termin zakończenia inwestycji - IV kwartał 2024.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami poprzez wysłanie formularza.

Zapraszamy!

Budynki i Wnętrza

Przyjazny system finansowania

Dla Państwa wygody przewidzieliśmy możliwość skorzystania z pomocy Ekspertów Finansowych. Dzięki ich fachowej wiedzy i doświadczeniu zbadacie Państwo swoją zdolność kredytową, wybierzecie najbardziej atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego spośród obecnych na rynku banków oraz zostaniecie Państwo bezpiecznie przeprowadzeni przez cały proces kredytowania.
DORADCY DS. FINANSOWANIA

Wykończenie pod klucz

Możesz spełnić marzenie zamieszkania w wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzu.
Za naszym pośrednictwem skontaktujesz się z firmą zajmującą się wykończeniem wnętrz.
PRZY REALIZACJI PAŃSTWA MARZEŃ O MIESZKANIU IDEALNYM, POMOGĄ:

Formularz kontaktowy

InPark
Informujemy, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PEIRA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy ul.Matejki 9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do nich, ich sprostowania oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegóły pod adresem www.peira.pl/rodo.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.