BUDYNEK AB
BUDYNEK C
Wybierz kondygnacje
ul. Rąbieńska 33 Łódź
PRZEWIŃ W DÓŁ
ul. Rąbieńska 33 Łódź
BUDYNEK AB
BUDYNEK C
WYBIERZ BUDYNEK
WYBIERZ KONDYGNACJE
WYBIERZ KONDYGNACJE

Lokalizacja

Osiedle Oskar
ul. Rąbieńska 33 Łódź
Zobacz w pobliżu:

Osiedle Oskar

„Osiedle Oskar” to inwestycja deweloperska, na którą składają się 2 budynki wielorodzinne z 91 mieszkaniami 2, 3, i 4 pokojowymi o pow. od 31 do 82 m2. Każde z nich posiada balkon, a lokale większe - dwa.

W garażu podziemnym pod klatkami AB i C znajduje się łącznie 60 miejsc postojowych, w oddzielnych halach garażowych na poziomie -1. Dodatkowe 55 miejsc oraz wiata rowerowa są zlokalizowane na terenie. Dla mieszkańców przewidzianych jest także 20 pomieszczeń gospodarczych.

Na terenie inwestycji znajduje się leśna dąbrówka z zachowanym starodrzewem, urządzonymi alejkami i placem zabaw dla dzieci. Osiedle będzie ogrodzone, planowane jest wybudowanie sieci służących do monitoringu. 

„Osiedle Oskar” położone jest po Poleskiej stronie osiedla Teofilów. Tam gdzie zaczyna się Złotno. Jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura potrzebna do wygodnego życia: sklepy, placówki oświatowe i kulturalne oraz parki: im. Żeromskiego, Park Kielecki i pływalnia miejska Wodny Raj.

To idealne miejsce, zarówno dla tych, dla których będzie to pierwsze własne mieszkanie, jak i dla rodzin ze zwiększającymi się potrzebami lokalowymi.

Budowa inwestycji została rozpoczęta. Przewidywany termin oddania II kwartał 2022 roku.

Budynki i Wnętrza

BIURO SPRZEDAŻY

798 416 416
kontakt@peira.pl
Łódź, ul. Srebrzyńska 40


DORADCY DS. SPRZEDAŻY

Magdalena Wygoda

507 873 756 m.wygoda@peira.pl

Formularz kontaktowy

Oskar
Informujemy, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peira Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul.Matejki 9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do nich, ich sprostowania oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegóły pod adresem www.peira.pl/rodo.

Przyjazny system finansowania

Dla Państwa wygody przewidzieliśmy możliwość skorzystania z pomocy Ekspertów Finansowych. Dzięki ich fachowej wiedzy i doświadczeniu zbadacie Państwo swoją zdolność kredytową, wybierzecie najbardziej atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego spośród obecnych na rynku banków oraz zostaniecie Państwo bezpiecznie przeprowadzeni przez cały proces kredytowania.

Wybierz pakiet korzyści

Paweł Niedzielski

ekspert ds. kredytów
695 289 400
pawel.niedzielski@notus.pl

Tomasz Królikowski

Skorzystaj z premii 1000 zł

Monika Ochocka

ekspert ds. kredytów
Premia 1000 zł dla klientów finansujących zakup nieruchomości deweloperskiej kredytem uruchomionym za pośrednictwem mFinanse S.A. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja trwa od 01.02.2023 roku do wyczerpania nagród w nich przewidzianych, ale nie dłużej niż do 31.01.2024 roku. Zasady promocji zostały określone w Regulaminach dostępnych w placówkach mFinanse oraz na www.mfinanse.pl/wspolpraca-deweloperzy.

Wykończenie pod klucz

Możesz spełnić marzenie zamieszkania w wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzu. Za naszym pośrednictwem skontaktujesz się z firmą zajmującą się wykończeniem wnętrz.

PRZY REALIZACJI PAŃSTWA MARZEŃ O MIESZKANIU IDEALNYM, POMOGĄ:
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.